Home Заліщицький район

На Тернопільщині відкрили ще один ринок

rynok2У Заліщиках відкрили агропродовольчий ринок. Таке рішення прийняли на засіданні місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє Заліщицька міська рада.

Так, за умовами дотримання усіх вимог передбачених постановою Головного державного санітарного лікаря України та постанови Кабінету Міністрів України, комісія вирішала не забороняти торгівлю харчовими продуктами ТОВ «Заліщицький ринок».

Зазначимо, що важливою умовою дозволу на роботу ринку є відсутність неконтрольованої торгівлі. Кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території, повинна бути з розрахунком один покупець на 10 мкВ. Відстань між робочими місцями продавців повинна бути не менше 3-х метрів. Також, місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику. Якщо ж працівники Держпродспоживслужби, які щодня здійснюватимуть позапланову перевірку роботи ринку, виявлять порушення, то на адміністрацію ринку складатимуть адмінпротокол.

Джерело: tenews.org.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар