З 12 травня змінюється графік обслуговування громадян підрозділами міграційної служби Тернопільщини

95942783_1132571287090951_5175933069151961088_nНагадаємо, що з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції (COVID-19) міграційною службою України на час карантину змінено графік надання адміністративних послуг громадянам у територіальних підрозділах. Попередні тижні підрозділи міграційної служби надавали послуги громадянам лише в один визначений день тижня. З 12 травня, у зв’язку з підготовкою до зняття перших обмежувальних заходів, збільшиться кількість днів для обслуговування громадян.
На Тернопільщині підрозділи працюватимуть за наступним графіком :
– Вівторок та четвер: Збаразький, Зборівський, Кременецький, Лановецький, Підволочиський, Теребовлянський, Шумський;
– Вівторок та п’ятниця: Борщівський, Гусятинський, Чортківський, Тернопільський РС;
– Середа та п’ятниця: Бережанський, Бучацький, Заліщицький, Козівський, Монастириський;
– Вівторок, Четвер, Субота: Тернопільський МВ
Обслуговування громадян й надалі здійснюється лише у виключних випадках.
– оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого
– оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг;
– вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку;
– оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживає за кордоном;
– посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.
Видача раніше виготовлених документів, довідок та витягів здійснюватиметься у звичайному режимі, але з врахуванням встановленого графіку роботи на період карантину.
Обслуговування суб’єктів звернення за іншими напрямами, у тому числі попередньо записаних в електронну чергу, не здійснюється (особи, які здійснили попередню оплату адміністративних послуг, зможуть скористатися оплаченою квитанцією пізніше – після скасування карантину).

Вам також може сподобатися