Home Події

Представники великого бізнесу передали лікарням Тернопільщини благодійну допомогу

1Велику партію засобів індивідуального захисту отримали заклади охорони здоров’я Тернопільської області від представника мережі торговельних центрів.
Допомога містить 90 тисяч медичних масок, 2750 комбінезонів біологічного захисту багаторазового використання і 1000 медичних захисних окулярів.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимира Богайчука, облдержадміністрація постійно координує взаємодію лікарень та приватного бізнесу для визначення нагальних потреб й надання допомоги.
Благодійники наголосили, що їхня компанія розробила програму захисту медичних працівників, які мають безпосередній контакт з хворими.

«У світлі останніх тривожних подій, коли почастішали захворювання серед медиків, ми провівши консультації з МОЗ, отримали чіткі рекомендації щодо першочергового забезпечення лікарів саме засобами індивідуального захисту. У межах цієї програми, компанія доставила в Україну гуманітарний вантаж: 2 млн масок, 70 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів. Засоби захисту передаються в усі обласні центри країни», — зазначив генеральний директор компанії ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

До слова, великий бізнес не вперше допомагає Тернопільщині у боротьбі з коронавірусом, відгукнувшись на ініціативу Президента України Володимира Зеленського.

«Хочу подякувати великому бізнесу за допомогу нашим медичним працівникам, які сьогодні перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Важливо, що саме у період пандемії сьогодні ми отримали доволі велику партію сертифікованих медичних засобів індивідуального захисту. Вони будуть скеровані у заклади охорони здоров’я області, у яких лікуються хворі на COVID-19», — зазначив начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Богайчук.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар