Home Самоврядування Освіта

Навчальний рік на Тернопільщині завершать дистанційно (відео)

dzvonukНавчальний рік у закладах освіти на Тернопільщині завершиться дистанційно. А випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ЗНО. Державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів цьогоріч скасована.

«Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ЗНО. Воно буде проходити з 25 червня до 17 липня. Очікуємо, що вступна кампанія розпочнеться вчасно і з вересня випускники сядуть за студентські лави», – зазначила начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ольга Хома.

Також МОН рекомендує цьогоріч утриматися від проведення масових заходів, зокрема останніх дзвоників та випускних вечорів, аби запобігти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

«Рішення про проведення таких заходів несуть педагогічні ради навчальних закладів. Рекомендація Міністерства освіти і науки України – проводити всі заходи онлайн. Формат заходу може бути будь-який. Думаю, такий останній дзвоник запам`ятається на все життя і випускникам, і вчителям, і батькам. Адже він буде проходити у такій формі вперше», – зазначила Ольга Хома.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар