Home Самоврядування Медицина

На Тернопільщині тестуватимуть усіх медиків «швидкої»

97148401_131109768550406_6047753181893492736_oПредставники великого бізнесу передали Центру екстреної допомоги 2800 експрес-тестів для виявлення COVID-19. Їх використовуватимуть для тестування медичного персоналу.

Працівники Центру щодня отримують сотні викликів, контактують з багатьма хворими і постійно піддаються ризику інфікування. Тож така допомога доволі вчасна, зазначив головний лікар вказаного закладу Михайло Джус.

«У нашій роботі завжди багато ризиків та викликів. Необхідно протестувати усіх наших 1400 співробітників», — наголосив Михайло Джус.

Першими тестуватимуть медиків станцій, які працюють у районах спалаху захворюваності — Кременецькому та Монастириському.

Швидкі тести дадуть результат вже через 10-15 хв, підкреслив начальник управління охорони здоров’я Володимир Богайчук.

«Засоби швидкої діагностики допоможуть убезпечити від поширення цієї нової небезпечної хвороби», — зазначив він.

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор Устенко подякував великому бізнесу за підтримку в боротьбі з COVID-19.

«Перед спільними викликами об’єднуються представники різних сфер та організацій і допомагають рятувати людські життя. Ми відкриті до співпраці, щоб якнайшвидше повернути країну до звичного ритму», — підсумував Віктор Устенко.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар