Зведений загін тернопільських поліцейських нестиме службу в зоні проведення Операції Об’єднаних сил

rot_2318 травня на схід відбув зведений загін поліцейських Тернопільщини. Правоохоронці змінять своїх колег, котрі вже понад три місяці несуть службу на Луганщині.

З настановами про дотримання дисципліни та порядку до підлеглих звернувся начальник Головного управління Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол.

-Два місяці ви перебуватимете в бойових умовах, у ваших руках буде зброя, – тому дотримання законності та дисципліни – найперша і найголовніша вимога. Пам’ятайте також, що по вашій поведінці жителі сходу судитимуть загалом про Тернопільщину, тому ведіть себе достойно.

Голова Тернопільської державної адміністрації Володимир Труш побажав поліцейським повернутися додому в такому ж складі, у якому вони відбувають на схід.

– Сьогодні вас може підстерігати дві небезпеку – ворожа куля та вірусна недуга. Тому будьте згуртованими, бережіть себе й один одного, не забувайте також про правила гігієни.

Весь склад зведеного загону – це бійці з досвідом. З новачків – Андрій Володимир, інспектор роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль».

-Я розумію завдання та виклики, які стоять перед нами. Знаю, що буде нелегко, розумію хвилювання рідних. Проте переконаний, моя робота вибухотехніка на території проведення Операції Об’єднаних сил дуже потрібна, адже з непідконтрольних територій дуже часто намагаються перевезти зброю та вибухівку. Для мене це ще й професійний досвід.

На щасливу службу поліцейських благословив священник.

Вам також може сподобатися