Дитячі садочки Тернополя готують до відновлення роботи

dityachi-sadochki-ternopil-traven-2020-1Враховуючи послаблення карантину та ймовірне відкриття дошкільних навчальних закладів уже найближчим часом, в Тернополі ведеться активна робота з підготовки дитячих садочків до відновлення роботи та прийому дітей у групи. В одному із тернопільських дошкільних навчальних закладів побував і міський голова Сергій Надал.

«Наші дитячі садочки уже готуються до зустрічі дітей. В закладі дошкільної освіти №8, зокрема, ведуться роботи з утеплення фасаду, ремонтується дах та проводяться інші поточні ремонтні роботи, – повідомив Сергій Надал. – Підготовка приміщень ведеться і в інших дошкільних навчальних закладах міста. Зараз також триває закупівля всіх необхідних антисептичних засобів, засобів індивідуального захисту для вихователів і відвідувачів дитсадків. Тож уже орієнтовно з 1 червня тернопільські дошкільні навчальні заклади будуть готові до відновлення роботи».

До слова, для створення безпечних умов перебування дітей у садочках, наразі проводиться тестування всіх працівників закладів дошкільної освіти у місті, а також розглядається можливість збільшення кількості занять на вулиці, а не в приміщенні.

Вам також може сподобатися