Дзвінок від псевдопрацівника банку обійшовся краянці майже в 6000 гривень

512db5a-telefonПрацівники Гусятинського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства вчиненого щодо жительки села Вільхівчик. Потерпіла помогла додзвонювачу спустошити свій електронний гаманець.

За допомогою даної шахрайської схеми потерпіло чимало жителів Тернопільщини. Громадянам телефонують аферисти, які представляються співробітниками фінансових установ. Вони під різними способами дізнаються персональні дані та конфіденційну інформацію. Як наслідок, власники карткових рахунків самі того не розуміючи, допомагають аферистам без труднощів привласнювати їх заощадження.

Від такого роду злочину потерпіла й жителька Гусятинщини. Вона втратила 5900 гривень. За допомогою вона звернулася до правоохоронців.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідування відповідно до ч. 1 ст. 190 ККУ.

Працівники поліції наголошують мешканцям краю бути уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть за номером банку.

Якщо ви все таки потрапили на гачок шахраїв, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».

Вам також може сподобатися