Home Події

Бейбі-боксів немає: коли на Тернопіллі відновлять постачання пакунків малюка?

1204902Старі бейбі-бокси закінчилися, а нових не привозять. Пакунки малюка раніше замовляли регіональні департаменти соцзахисту населення. Тепер же, головним розпорядником коштів і виконавцем програми буде Міністерство соціальної політики.

Тернополянка Ольга Гордієнко вдруге стала мамою 10-го квітня. Їй пощастило, адже вона отримала гарантований державою бейбі-бокс, до якого входять речі, які необхідні в перший місяць життя малюка. Ті ж сім’ї, які поповнились немовлятами протягом останнього місяця наразі без пакунків малюка.

«За попередньою постановою Кабміну підписантом і замовником бейбі-боксів були регіональні департаменти соцзахисту населення. Відповідно до змін, які передбачені цьогорічною постановою, передбачається те, що головним розпорядником коштів і головним виконавцем цієї програми буде міністерство соціальної політики», – каже Вадим Боярський – директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації.

У механізмі постачання пакунків до пологових відділень нічого не зміниться, додає Вадим Боярський. Але через такі зміни виникла проблема – старі бейбі-бокси закінчилися, а нових не привозять. Та після проведення тендерів їхнє постачання відновлять. Коли це буде – наразі сказати важко.

Переймаються цим питанням, зокрема, і пологовому на вулиці Замковій у Тернополі. Кажуть, мами нарікають на те, що їм не видають бейбі-бокси, але у лікарні із цим зробити нічого не можуть. Натомість видають породіллям відповідні довідки, за якими кожна отримає бейбі-бокс, коли його доставлять.

До слова, у деяких пологових будинках на Тернопільщині пакунки ще є в наявності і новоспечені мамусі їх таки отримують. Решті треба чекати, до відновлять постачання.

Джерело: Т1

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар