Раптово відмовили нирки. На Тернопільщині терміново збирають 200 тисяч на операцію 36-річній жінці (фото)

9298bd0eb89e097bd36d8d6de87afbef_XL16 травня, в суботу цього року 36-річнй Тетяні Смереці, яка проживає у Тернополі, раптово стало погано. З рота та носа пішла кров, і свідки події викликали швидку. Спершу медики думали, що в жінки можливо коронавірус, провели тест, він показав негативний результат та згодом з’ясувалося, що у молодої жінки раптово відмовили нирки – одна повністю, інша працює на сьогодні всього на 30 відсотків.

36-річна Тетяна Смерека родом з села Горішня Слобідка, Монастириського району, сама виховує 14-річну дочку, працює продавцем у Тернополі.

Жінці потрібні донори крові, донор нирки та більше 200 тисяч гривень на термінову операцію по пересадці.

“Ми були в дочки днями, – розповів Смерека Михайло Васильовчи, батько дівчини. – Купляли кров їй переливали, плюс роблять я так розумію гемодіаліз, автобуси не ходять з Монастириська у Тернопіль, то ми наймаємо таксі, ну а що робити. Лікарі не дають ніяких прогнозів, кажуть, що чим швидшу зробити операцію тим краще. Сама операція вартує 60 тисяч гривень плюс нирка там ліки пересадка то ще 150 тисяч гривень мінімум. У нас таких грошей немає. Тому найперше дякую лікарям, що надали вчасну допомогу, встановили діагноз та прошу усіх небайдужих допомогти врятувати життя дочці”.

За словами родичів у жінки був висовий тиск, їй призначили відповідне лікування, чому відмовили саме нирки зараз сказати важко, та час йде на дні, щоб врятувати їй життя та зберегти здоров’я.

Нижче подаємо реквізити для перерахунку благодійних внесків:

Отримувач:Смерека Михайло Васильович

Реквізити картки: 5167 4901 2771 8303 Ощад-Банк.

Отримувач:Смерека Михайло Васильович

Реквізити картки: 5168 7573 9864 6184 Приват Банк.

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися