У Тернополі відкрили два додаткових напрямки автобусного сполучення

98285803-1536780939833422-8498499492796956672-o20 травня у Тернополі розпочали свою роботу ще два автобусних маршрути громадського транспорту – №20а «Вул. Київська – Овочевий ринок» та новий №21 «Вул. Лесі Українки – ТРЦ «Подоляни»».

Як розповів начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук, рішення про запуск цих маршрутів прийняте у звязку із послабленням карантинних заходів та потребою у перевезенні тернополян в додаткових напрямках.

Автобусний маршрут №20а, зокрема, сполучає масив «Сонячний» з вул. Живова та ринком, що на вулиці Митрополита Шептицького.

Новий автобусний маршрут №21 розроблений з метою сполучення масиву «Східний» з вул. Бродівською, адже раніше такого сполучення не було, а також мікрорайонів «Аляска», «Сонячний» та «Східний» з міською лікарнею №2 та управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради.

Наразі маршрут №21 обслуговують низькопідлогові автобуси комунального підприємства «Тернопільелектротранс» в кількості чотири одиниці. Транспортні засоби марки МАЗ обладнані моніторами і GPS-трекерами та є доступні для людей з інвалідністю.

Відслідкувати знаходження маршруту можна за допомогою мобільного додатку «Де транспорт»  та на вебсайті http://detransport.com.ua/.

Нагадуємо тернополянам про необхідність дотримання карантинних заходів та обов’язкового носіння засобів індивідуального захисту під час поїздки у громадсьому транспорті.

Вам також може сподобатися