Home Події

“Огляд одного призовника вартує більше 900 гривень, які ніде не передбачені”, – заявили на Тернопільщині

pryzovНа Тернопільщині стартує весняний призов, та як з’ясувалося з новою медичною реформою, огляд одного призовника вартує більше 900 гривень, які ніде не передбачені і не зрозуміло, хто має за це платити.

Це питання обговорювали вчора на засіданні в Лановецьькій райдержадміністрації.

Головний лікар Омелян Гулько повідомив, що у зв’язку із реформою, яка проходить в охороні здоров’я, виникло проблемне питання оплати послуг лікарів, які входять до складу військово-лікарської комісії. Так, медичний огляд одного призовника коштує понад 900 гривень, які ніде не передбачені. На даний час військово-лікарська комісія працює, але необхідно вишукати спільне рішення щодо її належного матеріального забезпечення.

Під час наради були надані роз’яснення стосовно весняної призивної кампанії-2020. Військовий комісар Ланівецького військового комісаріату, підполковник Олексій Рєзнік, зокрема акцентував увагу на тому, що буде проведено черговий призов на строкову військову службу в Збройні сили України юнаків від 20 до 27 років (від 18 років – за бажанням призовника), які визнані медичною комісією придатними до проходження військової служби.

Учасники зустрічі обговорили усі проблемні питання, які виникали під час попередніх призовів та шляхи їх вирішення, розглянули механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю.
Насамкінець були запропоновані конкретні дії й заходи з якісного й ефективного проведення весняного призову громадян в районі.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар