Home Події

Вхід до Центру обслуговування платників податків у Тернополі обмежили

podatkovaЗ 4 червня вхід відвідувачів у Центр обслуговування платників, що діє при Тернопільській Державній податковій інспекції, знову тимчасово обмежили.

До таких мір вдалися через зростання у Тернополі лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

“Такий вимушений захід застосували також з метою профілактики, запобігання, протидії її поширення та мінімізації інфікування працівників Центру обслуговування платників”, –кажуть в податковій.

Відтепер прийом громадян здійснюватиметься виключно через вікно, облаштоване на вході установи. Крім того, подати вхідну кореспонденцію можна через спеціальні скриньки.

“Що стосується звітності, то для її подання необхідно скористатися електронкою за наявності електронного цифрового підпису або поштою. Усі консультації та спілкування з інспекторами – виключно в телефонному режимі”, – додають в податковій службі.

Також нагадуємо, що для платників діють електронні сервіси на субсайті територіальних органів ГУ ДПС у Тернопільській області за посиланням.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар