Home Події

У Тернополі ще 19 учасників бойових дій отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

groshovi-kompensatsii-uchasnikam-ato-za-zemelni-dilyanki-10-chervnya-2020r_10 червня на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради прийнято рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки для будівництва житла ще 19 особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Тернополі.

Відповідно до рішення, уже незабаром кожен з 19-ти тернополян отримає з бюджету громади понад 75 тис. грн грошової компенсації.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, станом на сьогодні таку компенсацію за земельні ділянки для індивідуального будівництва уже отримали 62 учасники бойових дій, зареєстровані на території м. Тернополя, і до кінця року цей реєстр отримувачів ще доповнюватиметься. Кошти будуть виплачуватися у залежності від надходження грошей у бюджет громади.

Зазначимо, що список отримувачів грошової компенсації визначається та формується на засіданнях Ради підтримки учасників антитерористичної операції у відповідності до особистих звернень учасників АТО, і після затвердження протоколу засідання Ради виконкомом, працівники управління соціальної політики виплачують кошти цим військовослужбовцям або членам їх сімей.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар