Home Події

У Тернополі стартує купальний сезон

plagЗ 11 червня на пляжі «Циганка» розпочинається купальний сезон, який триватиме до 1 вересня 2020 року. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

З метою забезпечення охорони життя людей на водному об’єкті, впродовж купального сезону на пляжі функціонуватиме рятувальний пост ІІІ категорії з чергуванням матросів-рятувальників згідно із графіком: понеділок – субота з 11.00 год. до 21.00 год.; неділя – з 09.00 год. до 21.00 год.

В рамках підготовки до купального сезону проведено обстеження та очищення дна акваторії біля пляжу «Циганка» від сторонніх предметів та визначено буйками ту частину водойми, яка відведена для купання людей, а також проведено роботи з влаштуванню пляжу і розміщення інформаційних табличок про дотримання протиепідемічних заходів під час перебування на пляжі.

Відповідно до вимог головного санітарного лікаря України, в період купального сезону на Тернопільському ставі буде вжито всіх необхідних протиепідемічних заходів.

Зазначимо, що важливими рекомендаціями для пляжного відпочинку в умовах карантину та пандемії коронавірусу є:

— людям з групи ризику (старше 60 років і з хронічними захворюваннями) відвідувати пляж не рекомендується;

— іншим відпочивальникам необхідно дотримуватися соціальної дистанції в два метри;

— дотримуватися правил особистої гігієни;

— персонал пляжу повинен носити маски.

Звертаємося до відпочивальників з проханням дотримуватися карантинних обмежень та пам’ятати про правила поводження на воді: заборонено запливати за буйки, пірнати у незнайомих місцях та заходити у воду в

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар