Home Самоврядування Освіта

Тернопільщина отримала засоби захисту для учасників ЗНО (відео)

geografiya-znoБільше 90 тис. захисних медичних масок та захисні костюми, які будуть використовуватися під час зовнішнього незалежного оцінювання, передала на Тернопільщину група Нафтогаз.

«Цих засобів індивідуального захисту вистачить і для учасників пробного ЗНО, і основної сесії ЗНО. Маски, які залишаться, будуть передані учасникам додаткової сесії, які через певні обставини будуть проходити тестування пізніше. Захисні костюми отримають медичні працівники, які будуть працювати на пунктах ЗНО, вимірюватимуть температуру», – начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.

За її словами, для участі у пробному ЗНО в області зареєструвалося 6600 учасників. А в основній сесії будуть брати участь близько 10 000 учасників.

«Пункти тестування будуть безпечними, адже вже сьогодні триває їх дезінфекція. А всі інструктори, які будуть працювати на пунктах ЗНО, попередньо пройдуть ПЛР-тестування і матимуть відповідні довідки. Тому батькам немає чого хвилюватися», – констатувала Ольга Хома.

Як розповів заступник з матеріально-технічного забезпечення ГПУ «Львівгазвидобування» Володимир Мартинець, таку благодійну допомогу отримають всі області України.

Нагадаємо, група Нафтогаз вже не вперше надає благодійну допомогу Тернопільщині. У травні цього року група компаній передала УЗД-апарати, монітори пацієнта, ренген-апарат та захисні костюми для 14 лікувальних закладів області, які приймали першу хвилю надання допомоги хворим на COVID-19.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар