Home Самоврядування Освіта

Спеціальна моніторингова група перевірить всі пункти тестування на Тернопільщині

ac8dd41-vstup-vnz-znoНа Тернопільщині всі працівники, які будуть долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пройдуть ПЛР-тестування. Відповідне рішення було ухвалено комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомила начальниця управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома, під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.

«На даний час триває дезінфекція приміщень, де буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання. А з 12 червня спеціальна моніторингова група перевірятиме наявність засобів дезінфекції на всіх пунктах. Тому і учасники тестування, і їх батьки можуть не хвилюватися через безпеку. Всі пункти тестування будуть забезпечені медичними масками, безконтактними термометрами, дезенфікуючими засобами та захистом для медиків. Крім того, в аудиторії під час тестування можуть перебувати 15 учасників та двоє інструкторів. Учнів мають розсадити в приміщенні таким чином, щоб дистанція один від одного була не меншою, ніж 1,5 метра. Поруч, спереду та ззаду кожного учасника мають бути вільні місця», – зазначила Ольга Хома.

Загалом, для участі у пробному ЗНО в області зареєструвалося 6600 учасників. А в основній сесії будуть брати участь близько 10 000 учасників.

Нагадаємо, основна сесія ЗНО триватиме з 25 червня до 17 липня. Згідно із графіком, результати основної сесії стануть відомі до 29 липня. Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар