Home Самоврядування Транспорт

У Тернополі тимчасово не працюватиме один із пунктів продажу та поповнення електронних квитків

kartДо уваги тернополян: у зв’язку з ремонтом приміщення тимчасово припинив роботу пункт поповнення та продажу електронних квитків на вулиці Руській, який знаходився у закладі швидкого харчування «Мерсі». Про час завершення ремонту та відновлення роботи пункту ми повідомимо нашим читачам додатково.
Найближчі пункти продажу та поповнення електронних квитків «Соціальна карта тернополянина» можна знайти у магазині «Шинкарик» (зупинка «Центр»), закладі швидкого харчування «Мерсі» (Театральний майдан), або ж здійснити поповнення у оператора ТОВ «Системний зв’язок» (вул. Чорновола, 1, ІІ поверх).

Здійснити поповнення можна завдяки мобільному оператору «Київстар» у додатку «Смарт-гроші». 

Операцію можна здійснити у будь-який зручний час та безпечно за допомогою сервісів City24 та TachCard, також можна поповнювати електронні квитки у терміналах «2click».

Жителі міста можуть не лише швидко та надійно оплатити комунальні платежі, але й поповнити свій електронний квиток «Соціальна карта тернополянина» на сайті oplata.te.ua. Перейшовши за посиланням, користувачі зможуть обрати послугу – «Комунальні платежі» або «Карта тернополянина» та здійснити тут поповнення електронного квитка.

Усі віддалені платежі здійснюються з комісією згідно тарифів банку і залежать від суми поповнення.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар