Home Самоврядування Освіта

У тернопільському дошкількому навчальному закладі №11 провели термомодернізацію будівлі

dityachiy-sadok-11-ternopil-17_06_2020r-17Впродовж усього літнього періоду у Тернополі проводитимуть модернізацію та утеплення дошкільних навчальних закладів. До кінця року провести роботи з термомодернізації будівель заплановано щонайменше у восьми міських дитячих садочках.

«Першим дошкільним навчальним закладом, де утеплили фасад, замінили вікна і двері, а також відремонтували покрівлю, став дитсадок №8, а цими днями роботи з термомодернізації приміщення завершилися і в садочку №11, що на вул. Шкільній, – відзначив міський голова Сергій Надал. – Тут, зокрема, провели утеплення фасаду, заміну вікон та дверей на енергоефективні, ремонт покрівлі, а також оновлення паркану. Попередньо, на території дошкільного закладу було проведено благоустрій території та на прохання тернополян влаштовано окремий дитячий майданчик».

Міський голова додав, що цього року ремонтні роботи у дитсадках будуть зосереджені не лише на підвищенні рівня комфорту для дітей, а й рівня безпеки. З цією метою усі комунальні дитячі садочки в місті незабаром будуть обладнані камерами відеоспостереження, доступ до яких матимуть як батьки дошкільнят, так і правоохоронці.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар