Home Самоврядування Освіта

З понеділка, 22 червня, відновиться робота дошкільного навчального закладу №12

12sadochok-vidnovl_e-robotu-ternopil-18-06-2020На засіданні міського оперативного штабу за участі начальника управління освіти і науки Ольги Похиляк обговорено ситуацію щодо відновлення роботи дитячого садочка №12 після його тимчасового закриття.

Як зазначила Ольга Похиляк, у дошкільному навчальному закладі №12 захворіла на коронавірус одна із педагогів, однак жодного іншого випадку захворювання ні серед працівників, ані серед дітей, виявлено не було.

Проте, з метою впровадження заходів, спрямованих на профілактику захворювання, 10 червня заклад було зачинено. За цей період всіх працівників дитсадка протестовано методом ПЛР, результати усіх тестів негативні.

Тому заплановано з понеділка, 22 червня, відновити повноцінну роботу садочка. А для безпечного перебування у дошкільному навчальному закладі як дітей, так і педагогів, тут проводять усі необхідні заходи з дезінфекції приміщення та прилеглої території.

Загалом у м. Тернополі працює 36 дитячих садочків, які відвідують понад 3000 дітей, середня наповнюваність кожної групи близько 10 дітей.

До слова, відповідно до рішення штабу, роботу шкільних таборів поки розпочато не буде.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар