Home Події

Мобільна робоча група перевірила 12 об’єктів торгівлі та закладів харчування у Тернополі

podolyani-ternopil-2020-19-chervnya-2020Спільною мобільною групою у складі представників управління торгівлі, поліції, Держпродспоживслужби та муніципальної інспекції 18 червня було проведено перевірку 12 об’єктів у Тернополі.  Серед них – заклади громадського харчування, торгово-розважальні центри, а також ті об’єкти торгівлі, щодо яких надійшли скарги через онлайн-форму повідомлень на сайті міської ради.

18 червня у Тернополі було проведено обстеження ТРЦ «Подоляни», ТРЦ «Райцентр», ТРЦ «Торба», заклади громадського харчування: «Рандеву», «Автопорт», «Б’янко», «На майдані», «Бульвар», «Проспект». Також додатково були проведені перевірки у закладах: «Епіцентр», «Файне місто», «Рукавичка», «Парус».

З представниками даних закладів проведено профілактичні бесіди щодо обов’язкового дотримання санітарно-епідеміологічних норм та термінового усунення виявлених порушень.

Нагадаємо, що мешканці можуть повідомляти про виявлені ними факти недотримання суб’єктами господарювання правил карантину. Повідомити про це можна анонімно через спеціальну форму: https://forms.gle/oWyyBruLnfVPShqc6

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар