Home Події

Поліція стежитиме за дотриманням посилених карантинних заходів

images-1-770x480-770x445У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині посилюють карантинні заходи. За їх дотриманням стежитиме поліція.

За підсумками позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тернопільської ОДА було прийнято рішення посилити карантинні заходи у Заліщицькому, Збаразькому, Козівському, Лановецькому, Тернопільському, Шумському районах і Тернополі. Зокрема, заборонено проведення масових зібрань; перевезення пасажирів при перевищенні посадкових місць; роботу закладів торгівлі, ТРЦ, якщо вони не можуть розмежувати потоки відвідувачів; обслуговування клієнтів у приміщеннях закладів громадського харчування – дозволено літні майданчики зі збереженням усіх санітарних норм; не дозволено роботу спортивних груп, секцій, фітнес центрів у закритих приміщеннях. Аби зменшити динаміку захворюваності, усім слід дотримуватися карантинного режиму та менше відвідувати громадські місця. Не варто забувати про засоби індивідуального захисту та регулярну обробку рук дезінфекторами.

Нагадаємо, за порушення карантинних заборон передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність
Згідно статті 44-3 КУАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 ККУ. Порушникові може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар