Home Події

Послаблювати карантин в Тернопільській області неможливо, – МОЗ

poslablennya-karantinu-v-ternopoli-04-05-2020В Міністерстві охорони здоров’я оприлюднили показники для послаблення протиепідемічних заходів в різних областях. За цими даними в столиці, Тенопільській ще восьми областях України перевищено показники інцидентності. Це означає, що в цих регіонах неможливе послаблення карантинних обмежень.

Згідно з повідомленням МОЗ, на Тернопільщині інцидентність на 100 тисяч населення становить 25,14%. Показник завантаженості ліжок 11,74, а охоплення тестуванням 42,95%. Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони України.

Крім нашого краю до послаблення карантину не готові м. Київ, Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Рівненська, та Чернівецька області

Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію.

1) інцидентність визначає кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення;

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, в Україні становить менше 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);

3) охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу).

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар