Home Скандал

Поліцейські Тернопільщини за тиждень склали понад шістдесят адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень

Karantin-1-1280x720У зв’язку із збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині тривають посилені карантинні заходи У період з 20 по 25 червня поліцейські задокументували 62 порушення норм карантину. За усіма складено адміністративні протоколи.

Найбільшу кількість порушень задокументовано в обласному центрі, Тернопільському, Підволочиському, Заліщицькому та Збаразькому районах. Більшість з них – щодо керівників й працівників торгівельних закладів, установ харчування та перевізників за перевезення пасажирів понад норму.

Вкотре нагадуємо, заборони діють на:
проведення масових зібрань (за винятком проведення ЗНО та пов’язаних з діяльністю об’єктів критичної інфраструктури);
перевезення пасажирів при перевищенні посадкових місць;
роботу закладів торгівлі, ТРЦ, якщо вони не можуть розмежувати потоки відвідувачів;
обслуговування клієнтів у приміщеннях закладів громадського харчування, святкування там масових тривалих заходів (урочисті події, весілля) -дозволено літні майданчики зі збереженням усіх санітарних норм;
не дозволено роботу спортивних груп, секцій, фітнес центрів у закритих приміщеннях.

Аби зменшити динаміку захворюваності, усім слід дотримуватися карантинного режиму та менше відвідувати громадські місця. Не варто забувати про засоби індивідуального захисту та регулярну обробку рук дезінфекторами.

За порушення карантинних заборон передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність

Згідно статті 44-3 КУАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 ККУ. Порушникові може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар