Home Кримінал

Бережіть свої велосипеди від крадіїв

veloПоліцейські закликають мешканців Тернопільщини дбати про безпеку своїх велосипедів. Адже сьогодні двоколісники користуються великою популярністю у злодіїв, бо приносять легкі і швидкі гроші.

Однією з причин, яка сприяє незаконним заволодінням двоколісними транспортними засобами, є безпечність їх власників. Вони залишають свої велосипеди без нагляду і будь-яких засобів, що утруднюють крадіжку, під крамницями, навчальними закладами та різними установами, у під’їздах, між сходовими клітками, в сушильних приміщеннях тощо.

За статистикою, вдається повернути лише двадцять відсотків поцуплених роверів. Це тому, що вкрадений транспорт дуже швидко перепродують або через інтернет, або в ломбарди, або безпосередньо в руки.

Шукати велосипед складно, бо злодії не роз’їжджають на них містом, а відразу намагаються позбутися. Також можуть перефарбувати залізного “коня” в інший колір так, що його вже й сам власник не впізнає.

Пошуки спрощуються тоді, коли момент викрадення велосипеда зафіксувала камера спостереження, бо тоді правоохоронці можуть ідентифікувати злочинців, котрі часто виявляються раніше судимими, наркозалежними чи безпритульними.

Одного з таких зловмисників виявили оперативники Тернопільського відділу поліції. Раніше судимий 36-річний житель обласного центру спокусився на велосипед, залишений власником біля торгового закладу. Завдяки тому, що на вулиці були встановлені камери відеоспостереження, крадія вдалося розшукати та повернути потерпілому його майно.

Правоохоронці нагадують, аби уникнути подібних крадіжок власникам велосипедів варто подбати про їх безпечне місце зберігання. Найнадійніше – залишати там, де є охорона, або у приміщеннях, котрі надійно замикаються.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар