Home Гроші

Через виплати з часткового безробіття на Тернопільщині були збережені майже 9,5 тисячі робочих місць, з них 5,5 тисячі фізичних осіб – підприємців

630_360_1589899741-944Щоб зберегти малий і середній бізнес та робочі місця для жителів Тернопільщини, щоденно працівники обласного, Тернопільського міськрайонного центрів зайнятості і районних філій обласного центру зайнятості опрацьовують сотні пакетів документів від роботодавців та фізичних осіб – підприємців на надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.
На 7 липня цього року робоча група ОЦЗ, засідання якої відбуваються кожного дня, розглянула майже 7,4 тисячі пакетів документів на допомогу по частковому безробіттю у період карантину, у т.ч. 6370-ти фізичних осіб – підприємців для отримання цієї допомоги на себе. Прийнято 6317 позитивних рішень про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Ці виплати дозволили зберегти 9486 робочих місць працівників, з них 5522-х самих підприємців. Про це розповів директор Тернопільського обласного центру зайнятості Василь Олещук.
Вже профінансовано 37 млн 7,6 тис. гривень для виплати згаданої допомоги.
Консультації можна отримати у будь-якому місцевому підрозділі служби зайнятості або за телефоном «гарячої» лінії в Тернопільському обласному центрі зайнятості – (0352) 23-49-82, детальніше – на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар