Home Бережанський район

У Бережанській центральній районній лікарні відкриють нове приймально-діагностичне відділення

107384435_145564667110862_1514858308446626904_oПід час робочої поїздки у Бережанський район голова обласної державної адміністрації Володимир Труш відвідав Бережанську центральну районну лікарню.
Як розповів головний лікар Василь Вридник, на базі закладу у цьому році відкриють нове приймально-діагностичне відділення.

«Ми вже виготовили та подали на державну експертизу проєктно-кошторисну документацію. Відділення буде облаштовано із застосуванням нових стандартів. Тут працюватиме сучасне високовартісне обладнання. До кінця року плануємо провести реконструкцію першого поверху хірургічного корпусу з добудовою приміщення під приймальний відділ з відділенням невідкладної медичної допомоги, завершити ремонт рентгенологічного відділу (рентген-кабінету в корпусі поліклінічного відділу) з подальшим встановленням мамографа. А також – облаштувати автоматизовані робочі місця для лікарів», – зазначив Василь Романович.

Володимир Труш зазначив, що надання якісних медичних послуг населенню району, запровадження медичної реформи – це спільна справа і медичних працівників, і керівників органів виконавчої влади.
«Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб створити комфортні умови і для медичних працівників, і для пацієнтів», – наголосив голова облдержадміністрації.

Довідково. КНП «Бережанська центральна районна лікарня» розрахована на 185 ліжок. Тут працює терапевтичне, неврологічне, дитяче, пологове, хірургічне, травматологічне, інфекційне, анестезіології та інтенсивної терапії та амбулаторно – поліклінічне відділення.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар