Home Зборівський район

13000 гривень переказав краянин на рахунок афериста

1Телефонний дзвінок від псевдопрацівника банку обійшовся жителю Зборівського району втратою чималих заощаджень. За допомогою потерпілий звернувся до працівників поліції.

Зі слів заявника, до нього зателефонував невідомий чоловік, який представився співробітником фінансової установи. Він запевнив краянина, що в власника карткового рахунку закінчується термії дії електронного гаманця. Й аби вберегти кошти їх необхідно зняти на покласти на інший банківський рахунок, який за історією афериста вже відкрили для краянина. Чоловік без роздумів здійснив операції з банкоматом та терміналом, але згодом зрозумів, що його ошукали, адже не знав номера рахунку, а додзвонювач вимкнув телефон.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре звертаються до краян, бути обережними та не вчиняти поспішних дій пов’язаних з картковими рахунками:

- якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;

- дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті фінансової установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар