Home Гроші

Підприємці з Тернопільщини можуть отримати кредит за низькою відсотковою ставкою

img_-4На Тернопільщині продовжує діяти програма часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків для суб’єктів малого і середнього підприємництва. Вона дає змогу отримати кредит за відсотковою ставкою 7,5% річних в гривнях.

13 липня в Тернопільській ОДА відбулося чергове засідання комісії з розгляду реєстрів погодження позичальників на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків

Під час засідання погодили часткове відшкодування % за кредитом для Сільськогосподарського ТОВ «Славутич», яке працює у с. Великі Вікнини Збаразького району.

Позичальник скористався послугами ПАТ “Кредобанк”

Облдержадміністрація максимально підтримує ініціативи, які спрямовані на розвиток бізнесу та покращення економіки, наголосив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук.

«Сьогодні малий і середній бізнес – запорука стабільності та економічного розвитку регіону. Тому неможливо обійтися без такого важливого етапу як фінансові інструменти, адже будь-яку ідею неможливо реалізувати без ресурсів. Тому підприємства, зареєстровані на території Тернопільської області, можуть отримати часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків – зазначив Ігор Дем`янчук.

Для здійснення часткового відшкодування у 2020 році з обласного бюджету виділено більше 2 млн грн

За отриманням детальної інформації щодо пільгового кредитування – звертайтесь в Тернопільський регіональний центр Підтримки Підприємництва
(м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 837, тел. (0352) 25-25-85, (096) 194-62-62; електронна адреса: ternopil.vrp@gmail.com).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар