Home Гроші

IBI-Rating підвищило кредитний рейтинг Тернополя

ivi-reyting-31-07-2020Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підвищення кредитного рейтингу міста Тернопіль на рівні uaВВВ+ з прогнозом «у розвитку». Рейтинг інвестиційної привабливості підтверджено на рівні invА (висока привабливість).

Для проведення аналітичного дослідження були використані показники соціально-економічного розвитку, статистичні дані, казначейська звітність, програмні матеріали тощо.

При оновленні рейтингів було враховано те, що:

· Тернопіль має диверсифіковану економіку та стабільне операційне середовище, розвиток якого супроводжується збільшенням рівня зайнятості, чисельності суб‘єктів малого та середнього бізнесу за одночасного зростання обсягів реалізації продукції, послуг (у т. ч. на експорт) та освоєння капітальних інвестицій;

· У 2018 році тут створено міську територіальну громаду, до складу якої увійшли Тернопіль та нові населені пункти, яка в поточному році отримує нові бюджетні можливості та перспективи;

· Місто має добру логістику, значну кількість навчальних закладів (за різними профілями) та розвинену обслуговуючу, комунальну й соціальну інфраструктуру.

· Місто активно використовує програми міжнародних організацій, які кредитують міста з метою проведення модернізації інфраструктури та покращення рівня енергоефективності.

Як підкреслив директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating Дмитро Задесенець, за останні три роки рейтинг інвестиційної привабливості м. Тернополя підвищується вчергове, на що вплинуло багато чинників, серед яких тривале зростання більшості показників соціально-економічного розвитку, дії міської влади щодо покращення стану інфраструктури, впровадження інноваційних технологій в транспорті та управлінні, а також у підвищенні інформаційної прозорості та відкритості.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар