Home Події

Озеленення міста проведуть за грантові кошти отримані в рамках Європейського тижня сталої енергії

ozelenennya-mista-31-07-23020Днями проводився конкурс на звання «Energy management Star» в рамках Європейського тижня сталої енергії за участі сектора енергоефективності управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Відповідно до результатів конкурсу, Тернопіль вийшов у фінал та отримав кошти для озеленення міста. Фахівцями відділу благоустрою та екології було прийнято рішення в межах бюджету придбати кілька десятків саджанців декоративного винограду «Вічі». Виноград «Вічі» – деревоподібна ліана, яка вирощується виключно в декоративних цілях при вертикальному озелененні будівель, альтанок, парканів. Для висаджування винограду обрали локацію біля перголи в парку імені Тараса Шевченка.

Як зазначає завідувач сектору з енергоефективності Савечко Павло, цьогоріч Тернопіль отримав право від Представництва Європейського Союзу в Україні провести церемонію відкриття Європейського тижня сталої енергії. Таку честь місто здобуло за реалізацію енергоефективних проектів у всіх муніципальних сферах в рамках загальноєвропейської ініціативи «Угода мерів – 2020», однак захід перенесено на другу половину вересня у зв’язку із COVID-19.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар