Home Кримінал

Викрав щоб покататися: неповнолітній накриміналив з двоколісником

velovorХочеш їздити на велосипеді – добре дбай про його безпеку! Саме таку пораду слід запам’ятати всім велолюбителям, бо ж, незважаючи на тисячі застережень, люди нехтують елементарними правилами.

З заявою про крадіжку до тернопільських поліцейських звернулася мешканка обласного центру. Жінка розповіла, що у її доньки викрали велосипед. Транспорт неповнолітня власниця залишила без будь-яких захисних кріплень біля магазину.

Оперативно-пошуковими заходами правоохоронці розшукали злодія, а з ним і велосипед. Як з’ясувалося, крадієм виявився неповнолітній, мешканець обласного центру 2006 року народження. Хлопчина гуляв містом, помітив велосипед без нагляду, сів на нього і поїхав. Школяр катався на чужому транпорті, доки його не спинили правоохоронці. Необдуманий протиправний вчинок обернувся відкриттям кримінального провадження згідно статті 185 ККУ – крадіжка.

Вкотре нагадуємо: не залишайте без нагляду, ще й без захисного тросу свій велотранспорт навіть на власному подвір’ї. Вкрасти його справа декількох хвилин – сів і поїхав. Наголошуйте про такі правила й дітям, адже велосипеди, покинуті неповнолітніми у дворі чи біля торгових закладів, часто стають легкою здобиччю велозлодія.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар