Тернопільська “Нива”вдало стартувала у Першій футбольній лізі (відео)

2823c5У суботу, 5 вересня, стартував новий сезон чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги.

Тернопільська “Нива” у дебютному поєдинку в гостях протистояла харківській команді “Металіст 1925”.

Харків’яни на правах господарів активно розпочали гру і першими зуміли забити гол – на 23-ій хвилині відзначився Лопес Вентура.

Тернополяни після пропущеного м’яча не знітилися і ще до перерви зуміли відігратися – на 44-ій хвилині у складі “Ниви” гол забив Дмитро Скакун.

Господарів поля такий перебіг подій не влаштовував. Намагаючись здобути перемогу, вони більше атакували і впродовж гри створили ще кілька небезпечних моментів.

Але “Нива” вистояла, 1:1 – цілком заслужена гостьова нічия і доволі оптимістичний початок сезону.

Свій наступний поєдинок тернополяни проведуть вдома – 11 вересня вони прийматимуть ФК “Альянс” із Сумської області.

Перша ліга, 1 тур 05.09.2020, 19:25 Місто Харків, стадіон ОСК “Металіст”