Home Події

На Тернопільщині родини загиблих в АТО/ООС почали отримувати доплату до пенсії

groshovi-kompensatsii-uchasnikam-ato-za-zemelni-dilyanki-10-chervnya-2020r_Члени родин загиблих військовослужбовців на Тернопільщині почали отримувати державну адресну допомогу до пенсійної виплати.

Відповідне рішення прийнято Урядом, за ініціативи Президента України.

«Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного із зазначених членів сім’ї», – зазначив заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

Також Постановою Кабінету Міністрів України передбачається призначити доплату 9 тис. членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

На Тернопільщині переглянули розмір пенсій для 85 членам родин загиблих військовослужбовців. Доплату до 7800 грн. встановлено для 27 осіб, а доплату до 6100 грн. встановлено для 58 осіб.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар