Home Кримінал

Онлайн купувала, але замість придбати – втратила

intern32-річна тернополянка потрапила у чергову шахрайську пастку в інтернет-торгах. Вона справно перерахувала кошти невідомому продавцеві, однак бажаного товару так і не отримала.

Жінка надіслала гроші власниці цуценят, яких та продавала на відомому інтернет-сайті. Продавчиння цінила недешево, мовляв собака з хорошим родоводом і відповідною документацією. Пообіцяла вже наступного дня відправити собаку новій господарці, однак її номер вранці перестав відповідати. Жінка втратила майже 7 тисяч гривень та так і не отримала чотирилапого друга.

Поліцейські вкотре застерігають торгувати в мережі розсудливо! Аби не втратити свої гроші, при покупці слід якнайбільше спілкуватися з продавцем, ставити питання про товар. Важливо переглянути увесь крам продавця. Насторожити Вас має навіть такий факт, якщо наприклад поряд із косметикою продавець продає ще й шліфувальну машинку та вудки. Перевірте чи часом фотографії товару не взяті з Інтернету, вимагайте надіслати додаткові фото та відео через різні мобільні додатки. Їх у наш час є достатньо, тож переслати фото через «Viber» чи «WhatsApp» може кожен.

Якщо продавець уже декілька років торгує на сайті, то до нього більше довіри, ніж до новачка, він має відповідний ретинг, що теж важливо.

Зрештою, завжди можна перевірити в «Google» ім’я продавця, номер його карточки чи телефону. Якщо це шахрай, то, можливо, хтось уже про це написав, адже в Інтернеті складаються «чорні списки» шахраїв. Ну і насамкінець – купуйте наложеною платіжкою, так найбезпечніше.
І не слід забувати, про післяоплату – такий спосіб найнадійніший в торгах онлайн.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар