Home Події

У Тернополі ще 13 учасників бойових дій отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

kompensatsiya-za-zemeln-dilyanki-uchasnikam-ato-u-ternopoli16 вересня на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради прийнято рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки для будівництва житла ще 13-ом особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Тернополі.

Грошова компенсація учасникам антитерористичної операції сягає понад 75 тис. грн та виплачується з бюджету громади. Загалом у Тернополі компенсацію за земельні ділянки для індивідуального будівництва отримали майже 140 учасників бойових дій.

Нагадаємо, у березні 2018 року Тернопільська міська рада прийняла рішення, відповідно до якого учасники бойових дій з Тернополя замість земельної ділянки для будівництва житла можуть отримати грошову компенсацію. Компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар