Home Події

Сфера відкритих даних Тернополя відтепер регламентується окремим Положенням

nabori-vidkritih-danih-ternopil-zatverdgeno-pologenyan-pro-nabori-danihДнями на засіданні виконавчого комітету було затверджене Положення про набори даних Тернопільської міської ради. Відтепер цей документ регламентує всю сферу відкритих даних громади, адже у ньому розписані загальні вимоги до наборів даних, які оприлюднюються, перелік наборів даних та відповідальних розпорядників.

«Впродовж останніх років Тернопільська міська рада активно працювала у сфері розвитку відкритих даних, завдяки чому була удостоєна найвищої загальноукраїнської відзнаки – «Open Data City Award». Ми щодня продовжуємо роботу над відкритими даними, щоб на їх основі створювати зручні сервіси для жителів нашої громади. Також міська рада спільно з громадськістю провела чимало заходів – Open Data Hackathon, Open Data Campus, різноманітні навчання, місто приєдналося до Міжнародної хартії відкритих даних. І всі ці кроки зроблені з метою якіснішої роботи в сфері відкритих даних».

До слова, затвердженим Положенням передбачено оприлюднення майже 90 наборів відкритих даних. Також у ньому ідеться про Портал відкритих даних Тернопільської міської ради, який планується впровадити в рамках тристороннього меморандуму про співпрацю, що був підписаний між Міністерством цифрової трансформації, Фондом «Євразія» та міською радою.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар