Home Гроші

На Шкільний громадський бюджет 2021 уже подано 10 проєктів

Budjet-school-feed-08092020Станом на 22 вересня учні чотирьох тернопільських шкіл уже подали власні проєкти на участь у Шкільному громадському бюджету 2021. Загалом зареєстровано 10 проєктів щодо вдосконалення навчального процесу чи позашкільного часу у закладах освіти.

Прийом заявок триває до 30 вересня 2020 року, тож очікуємо проєкти і від інших 19-ти тернопільських шкіл, які зареєструвалися на участь у Шкільному громадському бюджеті 2021.

Нагадаємо, подати проєкт може кожен учень 7-11 класів, а інші учні, шляхом голосування, оберуть кращі проєкти, які будуть реалізовані уже наступного року. На виконання проєктів-переможців з бюджету громади буде спрямовано 1 747 955 грн. Участь в конкурсі зголосилися взяти 23 школи, кожна з яких на свої проєкти отримає по 75 998 грн.

Алгоритм участі школярів у Шкільному громадському бюджеті своєї школи:

1.     Учень або команда учнів повинні придумати ідею проєкту, спрямовану на розвиток шкільної громади, покращення навчального закладу та території, впровадження інноваційних проєктів в тематичних сферах, науково-просвітницькі чи соціальні заходи.

2.     Сформувати проєкт за визначеною формою (бланк додається) та зібрати не менше 10-ти підписів учнів своєї школи, які підтримують проєкт.

3.     Після цього проєкт передати спеціально визначеній особі школи для його оприлюднення на сайті міської ради.

4.     Дочекатися розгляду проєкту Конкурсною комісією школи, яка розгляне його на предмет відповідності Положенню. До слова, у склад Конкурсної комісії має увійти 5 учнів, два представники з батьківського комітету та два вчителі.

5.     Голосування за кращі проєкти триватимуть з 26 жовтня до 9 листопада 2020 року. Кожен учень матиме свій QR-код, завдяки якому зможуть проголосувати за проєкт, який їм найбільше сподобався. Ті проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів до вичерпання суми 75 998 грн, будуть реалізовані у школі вже в 2021 році.

Із Положенням про Шкільний громадський бюджет можна ознайомитись ТУТ.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар