Home Події

На Тернопільщині скоро розпочнеться сезон полювання

t_1_poliuvannia7 листопада розпочинається довгоочікуване для справжніх мисливців ліцензійне полювання на копитних тварин (косулю, кабана). Крім того, з 8 листопада мисливці зможуть полювати за відстрільними картками на зайця-русака та лисицю. Про це повідомляє Прес-служба ДП «Бережанське ЛМГ».

Про те, які документи потрібні мисливцям для полювання, поінформував інженер з охорони і захисту лісу державного підприємства “Бережанське лісомисливське господарство” Володимир Кустов.

Отже, необхідні: посвідчення мисливця; контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання; картка відстрілу дичини (ліцензія на добування дичини); дозвіл на зброю (дозвіл на право зберігання, носіння мисливської рушниці); паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання.

Ці документи мисливець зобов’язаний мати під час полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Полювання на зайця-русака здійснюватиметься за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь погодженою Тернопільським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – одна голова. Норми відстрілу лисиці не лімітована.

ДП «Бережанське ЛМГ» застерігає всіх мисливців, щоб вони дуже уважно і обережно поводились зі зброєю. Кожен повинен суворо дотримуватись встановлених правил полювання і внутрішнього розпорядку роботи мисливського господарства.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар