Home Скандал

У кафе в центрі Тернополя виявили сімох нелегальних працівників

122675996_4146698655347112_364279904462742817_nНа Тернопільщині інспектори праці виявили, що усі працівники закладу громадського харчування працювали без оформлення трудових відносин.

Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області провели інспекційне відвідування у місцевого роботодавця, який здійснює підприємницьку діяльність у закладі громадського харчування та промисловому магазині, щодо дотримання ним законодавства про працю та задокументували факт використання незадекларованої праці.

Як повідомила інспектор праці Світлана Бойко, проведеною перевіркою виявлено, що у закладі громадського харчування, розташованому у центральній частині обласного центру, роботодавець неоформив трудові відносини з жодним працівником. Семеро юнаків та дівчат проходили так зване стажування у цьому закладі на різних посадах: адміністратора, офіціантів та кухарів.

Окрім того, інспектори праці виявили, що згаданий роботодавець, здійснюючи підприємницьку діяльність у промисловому магазині, використовував працю також продавця без оформлення з ним трудових відносин.

За результатами інспекційного відвідування до підприємця вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.

Нагадаємо, інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області активно проводять заходи державного контролю у тих роботодавців, які мають високі ризики використання незадекларованої праці. За фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар