Чемпіон світу з Тернополя дав ексклюзивне інтерв’ю про роботу на зборі в Австрії

pidruchniy_bБіатлоніст з Тернополя Дмитро Підручний розповів про збір в Австрії, враження від тренувань на високогір’ї та переїзд до Фінляндії на заключну частину підготовки до сезону.

Збірна України з біатлону завершила тритижневий тренувальний збір у австрійському Рамзау, який тривав з 10 жовтня. Під час цієї підготовки до сезону команда Юрая Санітри вперше у цьому сезоні працювала на снігу, повідомляє «Суспільне».

Збір в Рамзау був другим закордонним для українських біатлоністів: за два тижні до тренувань в Австрії, збірна України вилетіли до німецького Рупольдинга, де провела 10-денний збір.

А уже після завершення збору капітан чоловічої збірної Дмитро Підручний в інтерв’ю розповів про австрійські тренування, труднощі з часом на стрільбищі та хвилювання через результати тестів на коронавірус.

  • Загальні враження від збору в Рамзау

“Досить хороший, продуктивний збір був у Рамзау – перший високогірний в цьому сезоні. Практично 20 днів збору пройшли на досить високому рівні: багато каталися на лижах, снігу вистачало, хороша погода. Накатали трохи більше 300 кілометрів на лижах, а паралельно тренувалися на лиже-роллерах та стріляли.

Як для такої пори року, були хороші погодні умови, декілька разів свіжий сніг випадав і внизу, але це не заважало нам виконувати необхідні фізичні навантаження. Ні в кого не було проблем зі здоров’ям, тому задоволені, що вдалося провести такий збір”.

  • Яким був розпорядок дня в Австрії

“В основному, якщо день проводив на лижах, то підйом був о 6:30, далі зарядка, сніданок і вже о 7:50 вирушали на катання. Туди ще потрібно було деякий час діставатися: спочатку їхати хвилин 15 вгору на машинах, а тоді підійматися на підйомниках на висоту, близько 3000 метрів. Проводили тренування на лижах, потім обід, відпочинок і друге тренування: зазвичай, на лиже-роллерах або крос з імітацією та стрільба”.

  • Про роботу на стрільбищі

“Якщо у Рупольдингу стандартне стрільбище на 30 установок, то в Рамзау – тренувальне, якщо не помиляюсь, то близько 15 установок. Зазвичай, усі команди хочуть стріляти після обіду – о 15:00 чи 16:00, тому не завжди в нас виходило постріляти, а коли мали час, то доводилося трохи корегувати роботу, через невелику кількість установок. Але загалом, з тих умов, що ми мали – тренування проходили досить добре.

Багато залежить від того, як функціонери федерації роблять замовлення на ці установки. Якщо день був вільний, то нам виділяють час, в іншому разі – без стрільби. Пріоритетів жодних між командами не помітив: якщо нам виділяли дві установки, то всі інші так само мали рівномірну кількість. Окрім нас були німці, словенці, дехто з австрійців, румуни та хорвати й інші. Тут і багато лижників тренується, навіть більше ніж біатлоністів”.

Вам також може сподобатися
Comments