Home Події

У Тернополі відбувся молебень біля меморіального кладовища Українських Січових Стрільців

pokladannya-kvitiv-do-mogil-sichovih-striltsiv-2020-101 листопада, з нагоди 102-ої річниці Листопадового Чину, у Тернополі на Микулинецькому кладовищі відбувся мітинг-реквієм і покладання квітів до могил Січових Стрільців.

Разом з представниками влади, священослужителями та небайдужими громадянами пом’янув загиблих хвилиною мовчання та помолився за упокій душ Героїв української держави і міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Сьогоднішні військовослужбовці, добровольці і усі герої є гідними послідовниками наших доблесних вояків. На жаль, через карантин, вперше за багато років ми не змогли зібрати багатотисячну ходу і пройтися нею через все місто, щоб вшанувати пам’ять борців за країнську незалежність. Ми разом повинні пам’ятати і показувати приклад нашому поколінню. Ми повинні нагадувати і вчити наших дітей, щоб вони виховувались на історіях тих людей, які першими підіймалися, боролися, збиралися за Українську державність і незалежність, – промовив Сергій Надал. – Сьогодні ми знову стоїмо на порозі того, що можемо втратити Українську державність, і знову Тернопіль став один з перших, хто нагадує усій країні, що таке українська мова, що таке моральні і духовні цінності. Ми маємо показати приклад, що ми є народом, який має право на свою українську державу, право бути сильним. І саме сильна і незалежна держава буде «пам’ятником» всім тим, хто гинув і продовжує гинути за нашу країну.»

Після молебня присутні поклали квіти до меморіального кладовища Українських Січових Стрільців.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар