Home Самоврядування Спорт

Дмитро Підручний: “Наступного тижня заплановано контрольні гонки, там побачимо, як я буду себе почувати”

2c0b85c6ea0d0c4d4fa0e1063cd02e1e5fae83f8be77bБіатлоніст збірної України Дмитро Підручний розповів про свій стан перед початком сезону і про тренування на зборі.

- Діма, як ти себе почуваєш, враховуючи, що зовсім скоро новий сезон?

- Добре. Фізична форма в нормі, зі здоров’ям також проблем немає, сподіваюся їх і не буде, все буде добре. Правда, ми поки тільки тренуємося, ніяких контрольних гонок не бігли, тільки виконували спеціальні тренування, які підводять нас до стартів.

На них все було добре. Подивимося що буде далі. Наступного тижня у нас заплановані контрольні тренування, і вже там побачимо, як я буду себе на них відчувати.

- Контрольну гонку будуть бігти тільки спортсмени з основної команди?

- Чесно, не можу сказати, адже в команді “Б” ситуація, м’яко кажучи, не з кращих, адже є хворі спортсмени на коронавірус. Тому я не знаю, як буде відбуватися цей контрольний старт в умовах такої ситуації. Думаю, тренера будуть вирішувати це питання ближче до гонки.

Попередньо є домовленість про спільні контрольні тренуванні з іншими командами, які зараз є в Воукатті, але подивимося, ще є час до старту, все ще може змінитися, адже в нинішній ситуації ми не можемо планувати, і бути впевненим, що все буде саме так, – сказав Підручний.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар