Невідомі злодії обікрали пенсіонерку з Бережан

_Zhiteliv_oblasti_shahrayi_znovu_kinuli_na_groshi__1_2019_05_28_12_44_44Жителька райцентру впустила до помешкання невідомих та втратила усі заощадження.

На подвір’я пенсіонерки зайшли троє жінок та чоловік ромської національності. Одна з незнайомок попросила води, скаржилася на погане самопочуття. Господиня зайшла до хати, а непрохані гості увійшли слідом. Усі метушилися біля хворої, а потерпіла навіть не помітила, що зловмисники встигли проникнути до іншої кімнати та обнишпорити її. Коли все ж змогла спровадити ромів з хати, вирішила перевірити, чи щось не пропало. Тоді й виявила відчинений сервант. Зі сховку зникли геть усі гроші: 1000 доларів, 13 тисяч гривень ще й декілька польских купюр. Злодії розжилися на майже 50 тисяч гривень.

Жінка кинулася надвір, однак крадії одразу сіли в авто і втекли. Вона зателефонувала в поліцію. Правоохоронці встановлють особи зловмисників

Застерігаємо: не впускайте до помешкання чужинців! Аферисти мають на меті лише одне – вивідати, де зберігаються заощадження та викрасти їх.

Більшість з них справні психологи та маніпулятори, зокрема, особи ромської національності. Не вступайте з ними у розмову, не дивіться їм у вічі. Памятайте, зняття поробів, продаж товару, обмін чи позика валюти або ж банальне прохання напитися води наймовірніше завершиться втратою ваших грошей. Впускаючи до помешкання невідомих, ви наражаєтеся на небезпеку крадіжки чи шахрайства!

Попередьте про подібні випадки своїх стареньких родичів та сусідів, застережіть їх!

Вам також може сподобатися
Comments