Home Кримінал

Аферист скористався довірою тернополянки

_Aferisti_oshukali_p_yatoh_meshkanciv_Hmelnichchini_1_2019_09_17_10_45_31Новий спосіб виманити готівку видумав невідомий шахрай і таки знайшов свою жертву у Тернополі.
Не зателефонувала, не перевірила інформації, натомість перерахувала 5000 гривень на невідомий рахунок 73-річна жителька обласного центру. Жінка повірила, що невідомий, котрий зателефонував до неї на мобільний, насправді потерпів від протиправних дій її сина. Чоловік розповів, що родич вчинив бійку та пошкодив його дороговартісний телефон. Аби обійтися без втручання поліції, необхідно негайно оплатити ремонт ґаджета. Жінка, нікому не повідомивши про дзвінок, пішла до терміналу та оплатила неіснуючі збитки. Лише потім вона вирішила зателефонувати сину та спитати чи залагодився конфлікт. Той усе спростував, а потерпіла зрозуміла, що її обшахраювали.

Вкотре нагадуємо: не довіряйте дзвінкам незнайомих осіб, не поспішайте віддавати гроші, не перевіривши інформації! Перед тим, як віддавати, сплачувати чи переказувати кошти, зателефонуйте своєму родичу та запитайте, як у нього справи.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар