Home Події

“Проти норми”: голова Укргідрометцентру пояснив, на яку зиму слід чекати тернополянам

zymaГолова Укргідрометцентру Микола Кульбіда заявив, що враховуючи ті кліматичні зміни, які вже відбулися, і які продовжують відбуватися в Україні, зимовий сезон буде характеризуватися різкими змінами погодних умов.

“Зима буде з підвищеним температурним режимом проти норми. Причому значно підвищеним: температура буде вище на 2-4 градуси, ніж була 30 років тому. Також, з нестійким сніговим покривом. Похолодання – будуть, але будуть короткочасними. Але і можуть бути досить жорсткими”, – розповів синоптик.

Як інформує “RZ“, щодо суперечливих прогнозів про аномально теплу або аномально холодну зиму в Україні, Кульбіда заявив, що це пов’язано з діяльністю приватних метеорологів, яким не можна довіряти.

“Інформація про дуже холодну зиму практично щороку “гуляє” по Європі та Україні. І це пов’язано з діяльністю приватних метеорологів, які дають відповідні коментарі, які зараз є можливість поширювати по всьому світу. Цьому довіряти не можна, тому що ще є метеорологічна наука, яка говорить про інше: треба стежити за тенденціями змін клімату. Не можна виключати, що 1 з 10 років буде холодніше, ніж ті 9. Але це не означає, що це якась катастрофа або величезна аномалія”,– поділився він.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар