Укрзалізниця запускає поїзд “Київ-Тернопіль-Рахів”

5cnghp-6xvfasvee72xzb75b5suig5djn4wjeb4Укрзалізниця відновить рух популярного поїзда через Тернопіль. Про це розповіли в прес-службі компанії.

18 грудня почне курсувати поїзд, який довезе пасажирів з Києва до Рахова Львівської області. Склад проходитиме через Тернопіль. По шляху прямування поїзд проїжджатиме станції Чортків, Теребовля, Копичинці, Товсте, Хоростків та Заліщики.

На даний момент Укразлізниця проводить ремонт залізничних колій, тому поїзди курсуватимуть тільки з 18 грудня. Також у компанії зазначили, що роботи планують завершити до 15 грудня.

Народний депутат Євгенія Кравчук розповіла, що без цього поїзда і цієї залізничної колії цілий ряд міст Тернопільщини виявився відрізаний від зовнішнього світу і від сполучення зі столицею. Вона також розповіла, що ділянка цієї дороги мало змінилася з часів Австро-Угорщини і прийшла в непридатність – застаріла інфраструктура. Також нардеп заявила, що цей шлях унікальний красивою архітектурою вокзалів і віадуків.

Нагадавши, Знай повідомляв, що Укрзалізниця готується зробити великі інвестиції. Так стало відомо про те, що в компанії обіцяють підвищити комфортабельність вагонів. У 2021 році планують провести капітально-відновлювальний ремонт вагонів. Роботи проводитимуться на власних потужностях.

Вам також може сподобатися
Comments