Home Кримінал

Мобільному аферисту вдалося знайти ще одну довірливу власницю банківської картки

106572«Ваша картка заблокована» – саме з таким повідомленням до мешканки Бережанщини зателефонував невідомий. Жінка повірила, що це справжній працівник банку і почала допомагати аферисту красти власні кошти з картки.

Псевдобанкір виманив захисні дані картки та зумів превести понад 18 тисяч гривень. Потерпіла називала паролі з смс-повідомлень, а зловмисник за декілька операцій викрав увесь залишок.

Головна порада – нікому не повідомляйте дані карток, навіть працівникам банку. Щоб переказати гроші на картку, людині досить знати її номер – 16 цифр. Також не варто довіряти будь-кому одноразові коди, що приходять у вигляді смс в банківському додатку. Зазвичай шахраї намагаються за допомогою повідомлень або телефонних дзвінків отримати саме цю інформацію. Справжні працівники банку не будуть просити вас надати інформацію про вашу картку, адже вони можуть побачити майже усі дані в базі і без дзвінка клієнту.

Якщо Вам телефонують нібито з банку і просять назвати особисті дані – це привід насторожитися., а не сліпо вірити. Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник – запитаєте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар