Home Події

Стрічка мовчання: студенти та поліцейські закликали громадян не замовчувати про насильство

IMG_20201125_120744-960x721Соціальна акція «Мовчу про насильство» в рамках загальнонаціональних заходів «16 днів проти насильства», відбулася 25 листопада на Театральному майдані у Тернополі. Основна мета заходу – привернути увагу громадськості до актуальних проблем подолання насильства в сім’ї, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок й чоловіків.

Учасники акції зав’язали рот бордовою стрічкою і стояли так декілька хвилин. Як розповіла ініціаторка незвичайного флешмобу студенка Тернопільського педагогічного національного університету Анастасія Лужецька, він є символічним і вказує на те, як в Україні досі стараються мовчати, навіть коли бачать або ж знають про реальні випадки насильства над жінками чи дітьми.

У дійстві взяли участь і працівники поліції . Всім охочим вони розповідали, як діяти, якщо вони стали свідками або учасниками домашнього насильства. Правоохоронці наголошували не замовчувати про подібні протиправні вчинки щодо оточуючих та роздавали тернополянам і гостям міста буклети із інформацією про протидію домашньому насильству.

Організатори дійства сподіваються, що подібні акції допоможуть посилити суспільний інтерес до проблеми домашнього насильства.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар