Світ в помаранчевих тонах без болю та насилля: в області триває всесукраїнська кампанія проти насильства

jpg-11На Тернопільщині тривають загальнонаціональні заходи «16 днів проти насильства». Понад два тижні в Тернополі та районних центрах проводитимуться різноманітні акції, флешмоби, виставки та конференції задля підвищення обізнаності краян протидії домашньому насильству та формування нетерпимого ставлення до будь-яких форм насильства.

Помаранчевим кольором освітлено у рамках заходів стіни Тернопільської обласної державної адміністрації. Учасники такої незвичної інформкампанії – працівники ОДА та поліцейські зазначають, що саме цей колір символізує світле майбутнє без насилля.

– Метою наших дій є всебічне ознайомлення людей з такою бідою, яка може прийти у дім до кожного, – розповіла на брифінгу з нагоди акції заступник начальника управління сім’ї та молоді обласної державної адміністрації Інна Чурбакова.

Про якнайбільше привернення уваги громадськості до проблеми подолання насильства незалежно від статті, зазначив й інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції Тернопільщини Дмитро Адамович.

– Наше завдання – привернути увагу кожного до цієї проблеми. Серед постраждалих у нашій області найбільша кількість жінок та дітей. Насильство є кричущим порушенням прав людини. Обов’язок кожного з нас і держави в цілому забезпечити захист прав кожної людини та гендерну рівність, – наголосив Дмитро Адамович.

Під час акції “16 днів проти насильства” поліцейські та громадські організації розповідатимуть, що робити людям, які зазнали насильства чи стали його свідками, куди звертатися в такому випадку, та хто може допомогти.

Подібні заходи триватимуть в області до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня.

Вам також може сподобатися
Comments